bsms.pl - najlepsza bramka smsowa w internecie

Huawei TalkBand B2

Piątek, 29 Maj 2015, 12:39:45

Huawei wprowadził na polski rynek opaskę Huawei TalkBand B2. 

Podobnie jak w poprzedniej wersji, w obudowie umieszczono kompaktową słuchawkę Bluetooth. Dzięki zaawansowanemu 6-osiowemu czujnikowi ruchu opaska automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności fizycznej, którą wykonuje użytkownik, wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jego funkcji życiowych. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) oraz daje wskazówki, jak poprawić jego jakość. Huawei TalkBand B2 trafi do sprzedaży na polskim rynku w trzech wariantach kolorystycznych na przełomie czerwca i lipca.

 

TalkBand B2 wyposażono ją w podwójny mikrofon i technologię redukcji szumów. Urządzenie w sposób automatyczny określa czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i decyduje, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę bezpośrednio na telefon lub do urządzenia. Dzięki możliwości zdalnego uruchomienia sygnału dźwiękowego lub wibracji, TalkBand B2 umożliwia szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu) a także – np. w przypadku Huawei P8 – zdalne wykonywanie zdjęć. 

Za projekt Huawei TalkBand B2 odpowiada paryski zespół Huawei Aesthetics Center. Metalowy uchwyt TalkBand B2 wykonano z anodyzowanego duraluminium.

Do wyboru przygotowano dwa rodzaje pasków: jeden wykonany z ekologicznego materiału TPU, drugi z eleganckiej, luksusowej skóry. Każdy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Dzięki wydajnej baterii TalkBand B2 działa z zachowaniem pełnej funkcjonalności nawet przez 5 dni (wliczając w to rozmowy do 6 godzin) i pracę w stanie gotowości do 12 dni. TalkBand B2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.x i 5.x, jak i IOS 7.0 lub nowszym. Do sprzedaży urządzenie trafi w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

TalkBand B2 będzie dostępny w Polsce w sieciach sklepów Media Markt oraz Euro AGD RTV.

Sugerowana cena detaliczna: 699 PLN w wersji standardowej oraz 829 PLN w wersji PREMIUM.

Komentarze do artykułu

Brak wpisów. Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.